Bestyrelsen

Bo Kondrup (BK)

Formand

Ledelsesudvalg

Tlf.: 41 41 77 00

fysiolog@gmail.com

Jonas Sprogøe

Næstformand

Ledelsesudvalg

Tlf.: 20 93 07 87

jonas@bedrepraksis.dk

Britt Dyrhøj Hansen

Bestyrelsesmedlem

Økonomiudvalg

hansen4@dyrhoej.dk

Malaika Thomsen (MT)

Bestyrelsesmedlem

Ansættelsesudvalg

Tlf.: 26 14 13 76

Christian Mønsted (CM)

Suppleant

Økonomi og Bygningsudvalg

christian@monsted.com

Suppleanter

Billede kommer snart...​

Casper Elin

Suppleant

Økonomiudvalg

Tlf.: 25 43 18 23

hougaard-elin@hotmail.com

Billede kommer snart...​

Anine Molsted Moon

Suppleant

Tlf.: 24 20 86 20

anine@molsted.dk

Tilforordnede

Kim von Bülow

Skoleleder

Økonomiudvalg

Tlf.: 29 62 02 52

skoleleder@naestvedfriskole.com

Billede kommer snart...​

Linder, Ole (OL)

Lærerrepræsentant

​Byggeudvalg

Tlf.: 50 74 25 64 / 5074 25 64

ole.linder@naestvedfriskole.com

Cornelio

Elevrepræsentant​

Økonomiudvalg

Tlf.: 22 57 69 71

Corbias04@gmail.com

En skole med demokratiske processer, og opmærksomhed på særlige behov hos den enkelte elev

Åbningstider og anden kontakt

Kontor ringetider

Mandag, tirsdag, torsdag og fredag:

8.15 – 14.30

Onsdag: 8.15 – 10.30

Skolens åbningstider:

Mandag til torsdag:

7:30 - 16:30

Fredag: 7:30 til 15:30

Næstved Fri Skole

Havrebjergvej 3

4700 Næstved

Rislev, Danmark - rutevejledning

Tlf.: 55 70 10 54

E-mail: kontor@naestvedfriskole.dk

​​CVR: 20995785