Bestyrelsen

Jonas Sprogøe

Formand

Ledelsesudvalg

Ansættelsesudvalg

Forretningsudvalg

Tlf.: 2093 0787

jonassprogoe@naestvedfriskole.com​

Britt Dyrhøj Hansen

Næstformand

Økonomiudvalg

Forretningsudvalg

Ledelsesudvalg

britthansen@naestvedfriskole.com

Anine Molsted Moon

Bestyrelsesmedlem​

Tlf. 24 20 86 20

anine@molsted.dk

Karina Rønnov Mortensen

Bestyrelsesmedlem

Økonomiudvalg​

Tlf. 2652 4989

karinam@naestvedfriskole.com

Laust Tophøj

Bestyrelsesmedlem​

Økonomiudvalg

laust@naestvedfriskole.com

Suppleanter

Casper Elin

Suppleant

Økonomiudvalg

​Byggeudvalg

Tlf.: 2543 1823

casperhougaard@naestvedfriskole.com

Louise Trojahn

Suppleant

Tlf. 2681 6935

louiset@naestvedfriskole.com​​​

Annette Schmøde

Suppleant

Tlf. 61671298​

annettemeier@naestvedfriskole.com

Tilforordnede

Kim von Bülow

Skoleleder

Tlf.: 29 62 02 52

skoleleder@naestvedfriskole.com

Linder, Ole

Lærerrepræsentant

Tlf. 5074 2564

ole.linder@naestvedfriskole.com

Cornelio

Elevrepræsentant​

Tlf.: 22 57 69 71

cornelio@n-f-s.dk

En skole med demokratiske processer, og opmærksomhed på særlige behov hos den enkelte elev

Åbningstider og anden kontakt

Kontor ringetider

Mandag, tirsdag, torsdag og fredag:

8.15 – 14.30

Onsdag: 8.15 – 10.30

Skolens åbningstider:

Mandag til torsdag:

7:30 - 16:30

Fredag: 7:30 til 15:30

Næstved Fri Skole

Havrebjergvej 3

4700 Næstved

Rislev, Danmark - rutevejledning

Tlf.: 55 70 10 54

E-mail: kontor@naestvedfriskole.dk

​​CVR: 20995785