Bestyrelsen

Jonas Sprogøe

Formand

Ledelsesudvalg

Ansættelsesudvalg

Forretningsudvalg

Tlf.: 2093 0787

jonassprogoe@naestvedfriskole.com

Britt Dyrhøj Hansen

Bestyrelsesmedlem

britthansen@naestvedfriskole.com

Peter Søe

Næstformand

Økonomiudvalg

Forretningsudvalg

Ledelsesudvalg

Tlf. 6194 8010​​

PeterS@naestvedfriskole.com

Karina Rønnov Mortensen

Bestyrelsesmedlem

Økonomiudvalg​

Tlf. 2652 4989

karinam@naestvedfriskole.com

Tine Sønderby

Bestyrelsesmedlem

Tlf. 6130 1438​​

TineS@naestvedfriskole.com

Suppleanter

Karina Bossen

Suppleant

Arbejdsweekend

Tlf.: 4019 4472

KarinaB@naestvedfriskole.com

Nooshin Christiansen

Suppleant

Tlf.2577 8274

Nooshinc@naestvedfriskole.com

Annette Schmøde

Suppleant

Tlf. 61671298

annettemeier@naestvedfriskole.com

Tilforordnede

Kim von Bülow

Skoleleder

Tlf.: 29 62 02 52

skoleleder@naestvedfriskole.com

Linder, Ole

Lærerrepræsentant

Tlf. 5074 2564

ole.linder@naestvedfriskole.com

Elevrepræsentant​er

Emilia (suppleant)

emilia@n-f-s.dk

Vigga

viggap@n-f-s.dk

August

augusth@n-f-s.dk

En skole med demokratiske processer, og opmærksomhed på særlige behov hos den enkelte elev

Åbningstider og anden kontakt

Kontor ringetider

Mandag, tirsdag, torsdag og fredag:

8.15 – 14.30

Onsdag: 8.15 – 10.30

Skolens åbningstider:

Mandag til torsdag:

7:30 - 16:30

Fredag: 7:30 til 15:30

Næstved Fri Skole

Havrebjergvej 3

4700 Næstved

Rislev, Danmark - rutevejledning

Tlf.: 55 70 10 54

E-mail: kontor@naestvedfriskole.dk

​​CVR: 20995785